Úvodní stránka Fóra Nakupování Nakupování v kamenných obchodech Elektronické cigarety vaše zkušenosti

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #1993 Odpovědět
    Radek Pechar
    Host

    Ahoj všem, rád bych se dozvěděl nějaké info o kamenných obchodech s e-cigarama v Praze:) Docela dlouho se v tom tak nějak motám a nemůžu narazit na nějakou která by mě dostala 😀 a přijde mi dobrý, že v těch prodejnách se na ně můžu přímo podívat. Myslíte si že to cenově vyjde líp než normální cigara, a nevíte jak dlouho vydrží ta jedna nápln? Vím, že ze začátku to asi bude větší investice ale když už tak chci aby mi alespon nějakou chvilku vydržela a nemusel se hned ohlížet po jiné. Budu rád za každou radu a zajímě mě, která vyhovuje nejvíc vám. 🙂

    #1995 Odpovědět
    Martin Válek
    Host

    Myslím si, že výhodněji narazíš přes net na nějakou dobrou, těch kamených obchodu moc není co já vím. Já jsem jich zkoušel několik a nějak jsem se ještě nedokopal k té která mě vyrazí dech. 🙂 Jinak investice to je tak jako tak když si to vezmeš 🙂 Cigára tě taky stojí dost akorát v kratších intervalech než rychlá akce 😀

    #1996 Odpovědět
    Jiří pospíšil
    Host

    Podle mě je to na kuřákovi kolik tak kdo vykouří, měl jsem jich pár s docela silným obsahem a jelikož kouřím dost tak takovou vydrž to nemělo i když to asi odpovídá pak i kvalitě té cigarety. Vím, že nějaký kamenný obchod je na starém městě 🙂

    #1998 Odpovědět
    Patrik Sedlář
    Host

    Na trhu je hodně značek jde o to co preferuješ. Na začátku jsou určitě ty výdaje větší ale v těch náplních se ti to časem vrátí a vyjdou tě pak levnějš než normální cigarety. Já mám elektronickou cigaretu vapour2 na které se mění cartridge a je to jednodušší na doplnění. Kdyby si chtěl levnější variantu tak se dá doplňovat i těmi liguidy ale to je pro mě třeba už takový víc pracný, u té cartridge je to snazší prostě. 😊

    #2005 Odpovědět
    Radek Pechar
    Host

    Kluci díky za info 🙂 Patriku koukal jsem na tu vapour2 a líbí se mi ta sada pro začátečníky, máš sní nějakou zkušenost, jak si začínal ty u téhle cigarety? Ty cartridge se teda jen našroubují a už můžu normálně fajčit? To je pecka, já jsem právě viděl od známých jen ty liquidy, které musíš nakapávat. A já počítám s tím, že ze začátku do toho víc nasypu, ale chci opravdu něco co se mi hned nepokazí. 🙂

    #2008 Odpovědět
    Patrik Sedlář
    Host

    Ty startovní sady jsou do začátku dobrý já jsem sní taky začínal, ale máš jich tam víc a jde o to co ty hledáš jestli ti jde i o vizuální stránku, některé jsou už fakt propracované mašiny…A u těch cartridgi je to tak jak říkáš 🙂

    #61290 Odpovědět
    Martin
    Host

    Tedka jsou v oblibě jednorázové cigarety, většina má superchuť a žádná starost o doplňování…

    #61291 Odpovědět
    Martin
    Host

    https://www.vapetop.cz tady mají celkem široký výběr,tak mrkni

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (celkem z 8)
Odpověď na: Elektronické cigarety vaše zkušenosti
Osobní informace: