Úvodní stránka Diskuzní fórum Banky Penzijní spoření Jaké zkušenosti máte?

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  LukášT. a poslední změna je stará 1 den, 6 hodiny.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor

AlešKožíšek

Zdravím. Když jsem tady narazil na penzijní spoření, tak využuju situace a chtěl bych se zeptat jaké s tím máte zkušenosti? Když jsem brouzdal na netu tak na mě vyjede vždycky něco, čemu stejně nerozumím a nevím si moc rady kde si ho zařídit, nebo přes koho. Byl bych radši za nějakou radu nebo nejlíp někoho kdo to vyřeší za mě 😀 Mín starostí pro mě, což by mi vyhovovalo. Dík za každej názor.

#2129 Reply

Martin Bureček

Poradil jsem takhle kolegovi v práci, tak zkusím dát radu i vám. Já osobně můžu říct, že lepší je někoho vyhledat a ten už vás navede správným směrem. Ošemetné je někdy ale to, aby jste narazil na někoho kvalitního, nejlepší je to na doporučení co tak nějak sám vím. Mě byl doporučen mladší pán z partners, kterého jsem zase já doporučil dál… Lepší než hledat na netu a tápat podle mě. Tihle odborníci už jsou zaběhlý a řeknou vám k tomu víc.

#2130 Reply

AlešKožíšek

Já už jsem ten internet právě vzdal, protože se tam stejně nedohledám tomu co potřebuju. O partners jsem už slyšel, ale nějak jsem se neodhodlal a pořád jsem si říkal, že si to nějak pořeším sám. Tchýně právě takhle má hypotéku zařízenou přes partners a co vím, tak se pořád minimálně jednou ročně spolu schází a řeší další věci. Myslíte, že je teda lepší říct si o kontakt tchýni, než to zkoušet na vlastní pěst. Jde o to, že bych si chtěl zařídit ještě nějaké věci, ohledně ženy a syna, ale nevím co je tedkon v kurzu. Jsem v tomhle prostě takovej neznalej.

#2131 Reply

LukášT.

Ono třeba i u banky, které jste se můžete pozeptat, tam se vás někdo ujme a vysvětlí vám co a jak, akorát nemáte jistotu, že narazíte na to nejvýhodnější.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
Odpověď na téma: Jaké zkušenosti máte?
Informace o uživateli: