Úvodní stránka Diskuzní fórum Bydlení a reality Energie Plyn Zkušenosti s Comfort energy – reference a názory

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  Zuzka Jeřichová a poslední změna je stará 1 týden, 3 dny.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (z celkem 12)
  • Autor

David

Dobrý den,
    s ženou jsme si koupili na vsi starší domek, kde je to řešeno tak, že se vytápí celý objekt plynem a elektřina je používána k ohřevu vody, svícení, vaření atd. Předchozí majitel mi doporučil, ještě než se nastěhujeme, abychom se poohlédli po levnějším dodavateli, že on sám to moc neřešil, protože se v tom guláši nevyznal. Shodou okolností jsem měl telefonát na služebním telefonu od dodavatele Comfort energy, že by mi mohli dodávat energie za nižší cenou oproti hlavnímu dodavateli. Tím, že jsme v situaci kdy se po dodavateli poohlížíme, tak by mě zajímalo zda s tímto dodavatelem máte někdo zkušenosti a případně jaké. Díky

#1892 Reply

Honza

Zdravím, my už jsme u nich přes dva roky, a hned teda ze začátku musím uznat, že jsme je při přechodu s nikým neporovnávali. Takže můžu hodnotit a porovnávat pouze s velkododavateli a Comfort Energy je teda levnější, nevím jak by to vyšlo teď, ale my už to máme u nich zažitý, tak zůstanem.

#1923 Reply

Roman Peteřík

Mně Comfort Energy tenkrát přesvědčili cenovou nabídkou, kterou mi dali u plynu, teďka takovou cenu bohužel už nemám, jelikož se ceny stále vyvíjí, ale stále mi vychází levněji a ročně stále platím menší poplatky za spotřebovanou energie než historicky roky nazpět. Zkušenosti si myslím, že mám s firmou zatím převážně dobré, ničím jsem nebyl zklamán až na ty cenové vývoje.

#1960 Reply

sona

mnela sem do roka 3krat doplatek naplyn coz sem u čezu nikdy nemyvala nikdy sem nedoplacela naopak vzdy sem dostavala spatky lituji ze sem naletela a sla knim s Comfortem urcite spokojena nejsem jen tam musim vydrzet rok a neco jeste mam a pak okamzite odnich odchazim

#1968 Reply

Martin V

Nevím jaký tarif máte, ale třeba jen máte blbě nastavené zálohy k vaší spotřebě a proto vám to nevychází, nechte si je zkouknout a uvidíte sama, že se to zlepší. Alternativní dodavatelé mají nižší marže, takže vám dokáží nabídnout atraktivnější cenu.

#2009 Reply

Ondra

Já jsem od Comfort energy dostal lepší cenu za odběr plynu proto jsem se k nim rozhodl přestoupit, jinak elektřinu jsem nechal při staru, u tý takový odbyt nemám. A kdyby ke mně nedorazil prodejce tak, bych nejspíš nezměnil ani ten plyn, ale když mi to vypočetl, tak jsem do toho šel. A nestěžuju si.

#2014 Reply

Pavel Melich

Já mám s nimi ohledně záloh taky jednu zkušenost, a to že jsem dostal po ročním vyúčtování přeplatek, bylo to akorát moje první vyúčtování po změně dodavatele, tak že jsem byl celý zvědavý jak se mi to ukáže. Z přeplatku a jak mi šla cena dolů oproti předchozímu dodavateli jsem byl potěšený, ale z rozpisu záloh na další období jsem byl mírně rozladěn, jelikož ty mi přišly o stokorunu navýšené, a to jsem nechápal. Takže jsem zvedl telefon a volám jim ohledně toho co se mi přihodila a co s tím, že tomu vůbec nerozumí a že bych to rád vrátil do původního stavu tak jak jsem to měl, když i tak jsem dostal přeplatek. Operátorka se mi omlouvala, že neví kde v počítači nastala chyba, že to ručně vrátí do původního stavu. Takže od té doby si raději vše kontroluji, ale i přes tuto drobnou nepříjemnost, můžu tvrdit, že je to u nich ok.

#2030 Reply

Anežka

Takto je od nich hezký přístup, pokud firma dokáže uznat chybu a napravit to, tak to o ní něco vypovídá. 🙂

#2072 Reply

Miloš

Zkušenosti mám s Comfort Energy dobré, podstatné věci z podmínek znám a ty mi nedělá problém dodržovat. Jinak jsem si nevšiml, že by dělali nějaké změny ani mi nic nenahlašovali, takže bych řeknul, že mi všechno funguje stějně od úplnýho začátku. Já v podstatě ani nevidím rozdíl v tom od koho odebírám. Poznat je to akorát ve výdajích, kterými zlevnily.

#2121 Reply

Radek Bartoň

Mně loni vraceli a letos mi vraceli opět i když už ne tolik moc. Shodil bych to asi na to počasí co v zimě bylo, tak jsem si doma trochu přitopil a to mě sežralo. Ale s firmou jinak bez problému zkušenosti dobré, peníze když přijde vyúčtování, tak do následujícího měsíce jsou doma, v pořádku je i to, že když bych měl nějaký menší peníze jako přeplatek tak mi to raději převedou. Chodit kvůli 80korunám na poštu, bych vážně nepotřeboval 😀

#2126 Reply

Ivan

Na netu jsou kalkulačky, tak si nějakou vyberte a zkoukněte si to přes ní, ale nevím teda jak moc jim věřit.

#2128 Reply

Zuzka Jeřichová

Jsem u Comfort Energy od letoška 1.února, ceny co mám hodnotím jako velmi příznivé, pro mě zatím asi nej co mi bylo nabídnuto. Mají dobrou komunikaci a to jak elektronickou i telefonickou, ale to si myslím, že už by měl být dnes standard. V dohledné době nehodlám nic přepisovat.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (z celkem 12)
Odpověď na téma: Zkušenosti s Comfort energy – reference a názory
Informace o uživateli: