Úvodní stránka Fóra Bydlení a reality Energie Plyn Zkušenosti s Comfort energy – reference a názory

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 60)
  • Autor
    Příspěvky
  • #2175 Odpovědět
    Michal Mencl  
    Host

    Ahoj, já se o nich dozvěděl přes známého co je má doma na baráku. Tak jsem si to nechal zařídit přes jeho jméno a rovnou jsem k nim převedl i chatu, abych to řešil s jednou firmou. Byli velice slušní takže jsem si u nich dohodl smlouvu na rok a pak že uvidí.

    #2181 Odpovědět
    Luboš
    Host

    Zdravím Michale, chtěl bych se vás zeptat jak je to s vyúčtováním u té chaty. Já je mám zatím doma a o převedení chaty zatím uvažuji zda by to pro mě mělo cenu. Moje otázka je taková zda vám vyúčtování jak od bydliště i od chaty chodí v jednom nebo každé zvlášť na papíře. Osobně bych byl radši kdyby to chodilo zvlášť, ale nemám s tím zkušenosti, tak se raději ptám, abych věděl. Doma mi to od hodilo celkem slušnou slevu na to kolik protopíme, tak možná by to dokázali upravit i na té chatě, jak to máte vy?

    #2211 Odpovědět
    Michal Mencl
    Host

    No chodí dvoje papíry, jedny na barák a druhý na chatu, jak jsou to dva elektroměry. Je to i lepší podle mě, já v tom mám aspoň lepší pořádek, na který si potrpím a všechno si to zandavám zvlášť do desek. Ale třeba když byste se Comfort Energy ozval a dohodl se s nimi ,tak by vám to posílali po kupě. Já je takle žádal o jednu dřívější úhradu měsíčních záloh a dostal jsem od nich povolenku.

    #2220 Odpovědět
    Ladislav Mrkvička
    Host

    Já mám u Comfort Energy přihlášenou pouze chatu, pouze protože v paneláku máme dodavatele všichni stejného, takže tam jsem si bohužel Comfort Energy nastěhovat nemohl. Takže mám od nich pouze jedny papíry, ale když je porovnám s těma co chodí za byt tak jsou mnohem líp podaný a člověk se v nich snadno vyzná i na poprvé. Já s nimi mám určitě dobré zkušenosti a jak říkám, kdyby nastala nějaká změna tak si je hodím i na byt.

    #2296 Odpovědět
    Petr
    Host

    S Comfort energy mám své bohaté zkušenosti.Taky jsem jim naletěl na jejich sliby o levnějších energiích.Čtyři roky mi trvalo,než jsem se od nich odtrhl.Majoritní dodavatelé jsou zloději,oni jsou super zloději.Jediná cesta jak platit co nejméně je jít do aukcí,kde Vám nabídnou opravdu nejlevnější ceny.

    #2326 Odpovědět
    Olda
    Host

    Něco na tom bude, že aukce jsou lepší, ale řekl bych jen v té ceně, díval jsem se na ně, dokonce jsem o aukci i uvažoval, že bych do ní šel, ale co mě odradilo bylo, že ta vysoutěžená cena je udělaná jen na rok. Ale já za dobrou cenu nechci topit, svítit jen jeden rok, ale nejlépe pořád, takže proto jsem do aukce nakonec nešel a zůstal tady u alternativce, který má oproti té majoritní společnosti jak vy píšete cenu stále nižší a to je pro mě prioritní. A za dobu 3 let, co já je mám, mi s nimi žádný problém nenastal.

    #2541 Odpovědět
    Hanka Stoklasová
    Host

    U comfort energy jsme od začátku června a hned během změny jsme jim odsouhlasili úpravu záloh podle spotřeby z předchozího roku. Ty nám upravili o nějakých 200korun dolů a to mi přijde super. Celkově i ceníky co nám představily, byly dobré.

    #2600 Odpovědět
    Veronika
    Host

    Na podzim nám poslali celkem slušný přeplatek, který musím uznat, že se nám v tuhle dobu neskutečně hodil. Nejenže byly Vánoce na krku, ale ještě vypověděla lednička, tak to bodlo. S Comfortem jsme tak určitě spokojení.

    #2690 Odpovědět
    Lukáš Vaverka
    Host

    Snížili mi zálohy jak jsem potřeboval. Čekal jsem, že s tím budou dělat ofuky, ale vyjádření od nich přišlo kladné, prý ještě udělali kontrolu zda to bude na mojí spotřebu dostačující co budu platit a ok.

    #2705 Odpovědět
    Klára Faltová
    Host

    Přemýšlela jsem, že bych si nechala udělat cenovou nabídku přímo na míru a pak to ukázala tátovi, ale on si vybral Comfort, nebo spíš přesně řečeno podepsal to s jejich prodejcem, takže si je nevybral. A teď to má u nich s dvouletou smlouvu, tak mi to snad vyjde příště. Dal mi číslo i na toho prodejce abych se s ním sama spojila a promluvila si s ním o tom, což jsem taky hned udělala. Dám tomu šanci ty dva roky, protože mi řekl, že smlouva je ohledně ceny výhodnější zhruba o 10 procent, tak jsem na to zvědavá. Tím že to prodejce hned nechtěl odstřihnout ten hovor a bavil a odpověděl mi na vše, tak to na mě udělala celkem dobrý dojem, no uvidím..

    #2733 Odpovědět
    Patrik H.
    Host

    Kláro, a přečetla ste si to alespoň, než ste to tomu prodejci podepsala? Není dobré to brát lehkovážně.

    #2736 Odpovědět
    Klára Faltová
    Host

    No přečetla i nepřečetla, do hloubky jsem to drobné písmo nečetla co bylo z druhé strany, ale táta mi řekl to hlavní a podobné trochu konkrétněji mi to řekl i ten prodejce. Byl celkem přístupný a řekl mi, že kdybych mě ještě cokoliv napadlo nebo měla ještě nějaké nejasnosti, tak se mu klidně kdykoliv můžu ozvat, že mi to rád objasní. Takže asi tak.

    #2761 Odpovědět
    Štěpánka
    Host

    Já paní Kláře rozumím, také jsem byla v podobné situaci, kdy jsem měnila dodavatele a svou letitou obezřetností jsem agenta Comfort energy navedla na to ať si obejde zbytek bytů a až se bude vracet, tak ať se u mě zastaví, že za tu dobu si to zatím stihnu pročíst, abych věděla co tam do písmene je. Stihla jsem zkouknout na netu i pár recenzí a diskuzí na Comfort energy kde se změny probírali. Po tom co se tam psalo, tak mi tam nepřišlo nic divného, proto když se agent vrátil smlouvu jsme s ním potvrdila. V dnešní době je obezřetnost opravdu dobrá. Teď si na nic stěžovat nemůžu a s dodavatelem Comfort energy jsem spokojená, ale souhlasím s Patrikem, že lehkovážnost tu není na místě. 😉

    #2789 Odpovědět
    eva
    Host

    My jsme doma ještě nikdy nic se smlouvami nedělali a zůstáváme u ČEZU a RWE.

    #2790 Odpovědět
    Marie Haková
    Host

    Ty my měli taky poměrně dlouho, nikdy jsme s nimi nějaký závažnější problém neměli, ale cenově se nám víc zalíbil Comfort energy, protože když jsme viděli kalkulaci tak rozdíl byl hned několik tisíc, takže jsme o tom sice chvilku polemizovali ale skončili jsme u nich. A když se podívám zpětně, tak to hodnotím jako přínos.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 60)
Odpověď na: Zkušenosti s Comfort energy – reference a názory
Osobní informace: