Domů Fóra Bydlení a reality Energie Plyn Zkušenosti s Comfort energy – reference a názory

Zvolené téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Luboš a poslední změna proběhla před 1 týden, 1 den.

Prohlížíte 2 příspěvky - 16 ze 17 (z 17 celkově)
  • Autor

Michal Mencl  

Ahoj, já se o nich dozvěděl přes známého co je má doma na baráku. Tak jsem si to nechal zařídit přes jeho jméno a rovnou jsem k nim převedl i chatu, abych to řešil s jednou firmou. Byli velice slušní takže jsem si u nich dohodl smlouvu na rok a pak že uvidí.

#2181 Odpověď

Luboš

Zdravím Michale, chtěl bych se vás zeptat jak je to s vyúčtováním u té chaty. Já je mám zatím doma a o převedení chaty zatím uvažuji zda by to pro mě mělo cenu. Moje otázka je taková zda vám vyúčtování jak od bydliště i od chaty chodí v jednom nebo každé zvlášť na papíře. Osobně bych byl radši kdyby to chodilo zvlášť, ale nemám s tím zkušenosti, tak se raději ptám, abych věděl. Doma mi to od hodilo celkem slušnou slevu na to kolik protopíme, tak možná by to dokázali upravit i na té chatě, jak to máte vy?

Prohlížíte 2 příspěvky - 16 ze 17 (z 17 celkově)
Odpovědět: Zkušenosti s Comfort energy – reference a názory
Informace o Vás: