Domů Fóra Pojištění Životní pojištění Zkušenosti s partners?

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  František a poslední změna proběhla před 3 týdnů, 1 den.

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (z 3 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #2159 Odpověď

  Petr

  Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli někdo máte zkušenost s uzavřením životního pojištění konkretně přes společnost partners? Dost jsem si o nich četl a jako velká firma, se mi zamlouvá jejich práce. Vzhledem k tomu, že pracuji jako živnostník a mám fyzicky náročnou práci, si chci tohle pojištění uzavřít. Ale vím, že tam jsou docela velké nástrahy, kterým bych se chtěl vyhnout. Tím pádem si myslím, že je tohle dobré řešení, tak bych chtěl slyšet názor někoho kdo už to třeba zkusil.

  #2163 Odpověď

  TonyN

  Zdravím. Jak sám píšeš životní pojištění není sranda. Známý ho měl nastavené tak špatně, že pokud by se mu stal nějaký vážnější úraz tak by dostal opravdu směšnou částku a pak už by stejně nic dělat nemohl. V tomhle se svámi shodnu, že jestli o tom přemýšlíte lepší je někoho vyhledat kdo vám o tom dost řekne. Zkušenost s partners nemám, ale vím, že jistý pán právě od nich mému známému celé životní pojištění změnil a nastavil tak aby mělo nějaký smysl.

  #2174 Odpověď

  František

  Podle mě u životního pojištění by vám měl vždycky asistovat nějaký odborník. Jak sám píšete je plné nástrah a ono se pak těžko někomu něco dokazuje když ho máte špatně nastavené a jste v lepším případě po nějaké nehodě. Abych vám nelhal se životním nemám zkušenost ale s firmou partners jo a to dlouhodobou. Když narazíte na kvalitního člověka, máte vystaráno. Vím o čem mluvím, takže za mě raději odborná pomoc.

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (z 3 celkově)
Odpovědět: Zkušenosti s partners?
Informace o Vás: