Cashback – peníze z vybraných nákupů zpět

Cashback, neboli vrácení peněz z nákupu Vám při registraci na vybraných portálech a provedení platby přes odkaz na těchto portálech umožní získat zpátky část peněz za služby, anebo zboží. Nejedná se přitom o žádný podvod, anebo nekalou praktiku, ale tyto portály vyplácí část provize, kterou získají za to, že Vás přivedly zpět na Váš účet. K úspěšnému vrácení části peněz za nákup zpět musí vést vaše cesta do obchodu přímo z cashbackové stránky.

Pro vyplacení získaného cashbacku musíte většinou dosáhnout určité hranice, abyste od cashbackového portálu dostali částku vyplacenou. Vždy jde ale o částku pouze za zboží, bez DPH a bez poštovného. Některé portály nabízí odměnu za registraci, první provedený nákup nebo přivedení přátel a rodiny.

Zároveň je potřeba mít na paměti, že v zahraničí existují desítky, ne-li stovky různých cashbackových portálů, které Vám mnohdy nabízí vyšší provize než české portály. Tato vyšší provize u zahraničních portálů bývá většinou ale vykoupena tím, že si musíte zaplatit placené VIP členství. Navíc tyto portály neposkytují podporu v českém jazyce, ale v angličtině, němčině, francouzštině, anebo například čínštině.

PlnaPenezenka – cashbackový portál v ČR

Jedním z největších cashbackových portálů v České republice je PlnaPenezenka.cz, na které je v tuto chvíli registrováno více než 357 tis uživatelů a v rámci zpětného cashbacku bylo těmto uživatelům připsáno již více jak 54 miliónů Kč. Navíc nyní na PlnaPenezenka.cz probíhá akce, v rámci které získáte o 50 % vyšší odměny za Vaše nákupy po dobu 14 dní.

A kde nákupy můžete například provést? Na Pojisteni.cz (cashback až 40 %), Slevotéka (cashback až 7 %), Aliexpress (až 5 %), eBay (až 1,5 %), Astratex (až 7,5 %), anebo například na Baťa (4 %), či v Notino (až 5 %). Pokud navíc budete aktivně portál doporučovat dále a vaši známí se budou registrovat přes odkaz, který jim zašlete, tak můžete získat dalších až 6 000 Kč.

Sending
Uživatelské hodnocení: 5 (2 hlasy)
Tags:

One Response

  1. Jane 9.1.2020

Leave a Reply