100 GB mobilních dat + HBO GO zdarma od Vodafonu

#_LOCATIONMAP

Datum konání: 15/11/2015 - 15/01/2016


Vodafone.cz přišel s vánočním překvapením pro nové i stávající zákazníky. Pokud už máte, anebo uvažujete o využívání mobilních služeb zmiňovaného operátora, tak se můžete těšit na vánoční odměnu v podobě 100 GB mobilních dat + HBO GO zdarma na dva měsíce.

Pro čerpání 100 GB mobilních dat a HBO GO zdarma nemusíte podepisovat žádnou smlouvu, není tedy nutné, abyste si brali paušál s pravidelnou měsíční platbou za služby, ale můžete využít i předplacené karty. V současnosti navíc Vodafone nabízí předplacenou kartu zcela zdarma s doručením až k vám domů (zásilka přijde poštou, jako běžné psaní).

Co musím udělat pro získání 100 GB mobilních dat + HBO GO zdarma?

Pro získání předplacené simky od Vodafonu stačí, když navštívíte následující stránku http://www.vodafone.cz/predplacene-karty/ a provedete objednávku (je třeba vyplnit jméno, příjmení, adresu, současné telefonní číslo a email). Následně vám dorazí na uvedenou adresu do tří dnů objednaná simka (zcela bez jakýchkoliv měsíčních závazků). Každý si může objednat pouze jednu sim, ale pokud žijete s partnerem, dětmi, či je vás v domácnosti více, tak si můžete objednat i dvě simky.

Podmínky a pravidla akce

Dárky musíte vyzvednout nejpozději v pátek 15. ledna 2016, přičemž v tento den končí i poslední možnost čerpání 100 GB mobilních dat (zákazníci s paušálem mohou data čerpat do nejbližšího vyúčtování po 15. lednu 2016). HBO GO zdarma můžete čerpat od aktivace po dobu dvou měsíců (aktivaci je potřeba provést nejpozději k 15. lednu 2016). Podmínkou akce 100 GB mobilních dat je zapnutá služba Data nad rámec balíčku 50 MB.

Pokud si i Váš partner pořídí simku od Vodafonu, tak můžete čerpat HBO GO na dobu více jak tři měsíce (vy si aktivujete HBO GO nyní a partner následně před skončením akce, přičemž doba čerpání poběží do 14. března 2016).

Jak aktivovat služby?

Pro aktivování 100 GB mobilních dat je potřeba, abyste měli nainstalovanou aplikaci Můj Vodafone a po otevření aplikace klikli na vánoční obrázek, následně odsouhlasíte podmínky, rozbalíte dárek a můžete začít čerpat data.


Pro aktivaci HBO GO je potřeba provést registraci na odkazu, na který budete přesměrování po aktivaci v aplikaci Můj Vodafone.

Leave a Reply