Úvodní stránka › Fóra › Bydlení a reality › Energie › Topení › Plyn od bezDodavatele › Odpověď na: Plyn od bezDodavatele
9.5.2023 v 16:59
#61579
Host
My si ve finále taky vybrali BezDodavatele, cena u plynu stále klesá a my ho používáme celoročně, tak se nám to vyplatí, se přesunout jinam.
