Úvodní stránka Fóra Rodina a rodinný rozpočet Domácnost Flexi měsíc od Armex Energy, zkušenosti Odpověď na: Flexi měsíc od Armex Energy, zkušenosti

#68144
Erik
Host

Taky jsme se na ty ceny dostali, ale nebylo to ani tak strašný, potom co jsme k nim šli po krachu předchozího dodavatele, akorát nyní se to dá víc srovnávat s konkurencí a víme aspoň, že jsme si fakt polepšili a neplatíme žádné přemrštěné částky z čehož mám fajn pocit.