Úvodní stránka › Fóra › Rodina a rodinný rozpočet › Domácnost › Flexi měsíc od Armex Energy, zkušenosti › Odpověď na: Flexi měsíc od Armex Energy, zkušenosti
17.2.2025 v 19:14
#68144
Host
Taky jsme se na ty ceny dostali, ale nebylo to ani tak strašný, potom co jsme k nim šli po krachu předchozího dodavatele, akorát nyní se to dá víc srovnávat s konkurencí a víme aspoň, že jsme si fakt polepšili a neplatíme žádné přemrštěné částky z čehož mám fajn pocit.
