Úvodní stránka › Fóra › Nakupování › Nakupování v kamenných obchodech › Oresi a zkušenosti s jejich službami a servisem › Odpověď na: Oresi a zkušenosti s jejich službami a servisem
14.5.2026 v 12:38
#68878
Host
Ne není, všechno ti tomu přizpůsobí. 😉 Troubu máme třeba výš, takže se nemusím ohýbat.
