Úvodní stránka Fóra Bydlení a reality Koupě nemovitosti Canaba dům na klíč zkušenosti

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 38)
  • Autor
    Příspěvky
  • #10564 Odpovědět
    Ferina
    Host

    Jak se vám v tom Idealu bydlí? S Canabou už jsme lehce v kontaktu ale pořád se nemůžeme rozhoupat jestli Uno, a peníze co zbydou investovat do nábytku, nebo Ideal s tím že zatím necháme ten nábytek co máme a budeme ho kupovat postupně nový. Hypotékou s klidem dosáhneme na oba, takže nějak teď nevím jak se rozhodnout.

    #11081 Odpovědět
    Mirka R.
    Host

    Ideal je super, ale měli jsme všechen nábytek z bytu takže nás potom žádné další velké výdaje nečekali. Pokud nic nemáte tak varianta jít do Una a zbytek peněz investovat do zbytku do vybavení není špatný nápad. Záleží na tom který dům se vám více líbí. Jako ten nábytek se vždycky může řešit postupně, ne hned na jednou.

    #12067 Odpovědět
    Lucy
    Host

    To jste měli dobrý, my jsme předtím v podnájmu měli taky nábytek vlastní, ale byl to takový ten který jsme sehnali přes známé abychom nemuseli kupovat nic nového do bytu který není náš, takže po dostavění domu nás ten výdaj čekal, ale zase jsme si to všechno koupili tak aby to do domu přesně pasovalo a všechno bylo sladěné, takže já jsem za to byla ráda, protože aspoň každý pokoj vypadá super.

    #13810 Odpovědět
    Paulinka
    Host

    My jsme měli tak trochu z obojího, nějaký nábytek jsme měli svůj a některý jsme museli dokoupit, přece jenom jsem si domeček chtěla zařídit co nejpěkněji a aby to k sobě pěkně ladilo. Ale bylo super že jsme si mohli kdykoliv dojet do vzorového centra a cokoliv si přeměřit abychom věděli jestli se tam vejde to co chceme, to nám nakupování ulehčilo a pak když Canaba dům dostavěla tak jsem šli do obchodu rovnou k tomu co jsme si předem vybrali.

    #14085 Odpovědět
    Petra Rutová
    Host

    Dobrý den Adriano, chtěla bych Vás poprosit, jestli jste si dům u Canaby koupili, mohla byste mi dat prosím recenze, jak vše probíhalo atd.? Jestli šlo s pozemkem a se stavbou vše v pohodě? My totiž s nimi jednáme jsme nadšení, ale naše právnička má problém se smlouva. Mohla bych Vás poprosit, jestli byste se mi ozvala na email? petra.rutova@seznam.cz Moc děkuji, hrozně by nám to pomohlo!

    #15001 Odpovědět
    RUDA MOKREJ
    Host

    Dobrý den. U Canaby je všechno problém. Schválně se zeptejte nanapojení na inžinýrské síte, na koaludaci, aby jste nemuseli připlácet 500.000 Kč navíc, než je konecní cena domu na “klíč”

    #15142 Odpovědět
    Jan V.
    Host

    My jsme tedy problém neměli, od začátku do konce jsme nezaplatili ani korunu navíc. Chvíli jsme si mysleli že se stavba zpozdí kvůli koroně, ale ujistili nás že pořád pojedou podle plánu, takže se předání domu uskutečnilo jak mělo.

    #17640 Odpovědět
    Leona
    Host

    Nám se s Canabou dobře pracovalo už od začátku kdy jsme jenom na blind navštívili vzorové centrum a chtěli se po domech jen rozhlédnout, první 2 domy jsme si prošli samy, pak se nás ujal jeden prodejce a prošel to s námi a odpovídal nám na otázky co a jak, super to bylo, doporučuji pro někoho kdo se ještě úplně nerozhodli jaký dům vybrat, nám tahle návštěva dost ucelila myšlenky.

    #17905 Odpovědět
    Tereza
    Host

    Dobrý den,
    Máte někdo prosím zkušenosti s domem UNO? Zvažujeme koupi domu UNO na klíč s pozemkem přímo v rámci výstavby řadových domů. Z recenzí jsem ale trochu rozčarovaná. Máte prosím zkušenosti s výslednou kvalitou domu? Vytápění, vlhkosti v domě a celkový přístup? Mohl by mi nějaký majitel domu UNO napsat zkušenosti mailem na tfabrigerova@gmail.com?
    Děkuji. Budu ráda za sdílené zkušenosti a informace.

    #18081 Odpovědět
    Martinka
    Host

    Ahoj Terezo, my v domě Uno bydlíme už dva roky a s ničím nemáme problém, vytápění je úplně v pohodě, vlhkost nás vůbec netrápí a to nedělám nic proto aby tu nebyla, vařím, věším prádlo v domě a nic. A co se týče přístupu firmy tak super, o všem jsme měli přehled a splnili naše podmínky.

    #19573 Odpovědět
    Radka
    Host

    Taky bydlíme v Unu a to už nějaký ten pátek, myslím že jsme se nastěhovali v roce 2013, a problémy nemáme vůbec žádné, s domem jsme naprosto spokojeni, i co se týče velikosti a všeho.

    #26142 Odpovědět
    Jirka
    Host

    Dobrý denn, máte prosím někdo zkušenosti s domem BONGALOV a s firmou Canaba? Chci vědět pravdu. Někde je pomlouvají a jinde vychvalují. Děkuji jira64@gmail.com

    #26867 Odpovědět
    Dominik J.
    Host

    Bungalov se nám moc líbil, ale potřebovali jsme něco trochu většího, takže jsme od nich koupili dům Classic, ale myslím si že všechny ty domy na tom budou kvalitou stejně, staví je ze stejných materiálů, a my jsme ani po několika letech ještě nenašli chybu.

    #27798 Odpovědět
    Luluv
    Host

    My jsme si bungalov koupili, hledali jsme dům hodně dlouho a tenhle od Canaby splňoval většinu požadavků které jsme na dům měli. Žádný problém domem není, jsme s ním velice spokojeni.

    #29163 Odpovědět
    Honza Marek
    Host

    My jsme právě v procesu stavění s Canabou. Co je hodně fajn, je že ty ceny co jsme si podepsali tak dodrží, což je velká úleva, když vidím jak ty všechny ceny letí nahoru.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 38)
Odpověď na: Canaba dům na klíč zkušenosti
Osobní informace: