Úvodní stránka Fóra Finanční produkty Hypotéky Hypotéka od Partners zkušenosti

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #14880 Odpovědět
  Katrin
  Host

  Nechal si někdo zřídit hypotéku přes tohle poradenství a řekl mi své zkušenosti prosím? Přes Partners už máme sjednané jedno spoření pro dítě, ale teď s tou hypotékou zvažuju jestli je to lepší přes Partners, nebo zajít si normálně do banky a zjistit si podmínky tam, přece jenom to chceme mít co nejvýhodnější, nebude to zrovna malá částka kterou si chceme brát.

  #15009 Odpovědět
  Lucka
  Host

  Hele my jsme do Partners šli hlavně z důvodu hypotéky, potřebovali jsme někoho kdo nám to spočítá a zařídí tak aby se nám to vyplatilo, ne abychom platili nějaký nesmysly. Poradce nám vypsal hodně bank a jejich nabídek, pak nám vypočítal jaký úrok a podobně, podle toho jsme si vybrali, a myslím si že dobrý, hlavně nám to pomohlo i s tím že jsme ručili bytem a on nám říkal po jaké době se dá byt vyvázat se smlouvy a různý tyhle „vychytávky“ který se dají udělat, za mě to byla dobrá zkušenost.

  #15764 Odpovědět
  Alena
  Host

  Taky nám poradce z Partners s hypotékou dost pomohl, udělal nám přehled toho která banka co nabízí a pak nám to i zprostředkoval.

  #17422 Odpovědět
  Danuše
  Host

  My taky, hypotéka sjednaná dobře, a hlavně co jsem ocenila, bylo to že poradce nás připravil úplně na všechno, i kdyby nám jednomu vypadl příjem tak to pořád zvládneme hladce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (celkem z 4)
Odpověď na: Hypotéka od Partners zkušenosti
Osobní informace: