Úvodní stránka Fóra Bydlení a reality Energie Topení Plyn od bezDodavatele

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
 • Autor
  Příspěvky
 • #16659 Odpovědět
  Honza Klement
  Host

  Rád bych si nechal poradit od zkušenějších. Jde mi o změnu obchodníka u plynu, stojím čistě o dodávky plynu, nepotřebuju k tomu žádný servis v rámci tarifu, na to mám kamaráda servisáka, co mi kontroluje a dává kotel do pucu. Jde o starší rodinný barák, spotřeba cca kolem 23MWh (topení+ohřev vody), díval jsem se jaké mám možnosti a nejlépe mě vychází podle kalkulačky tzb-info.cz firma bezDodavatele, zajímali by mě na ně názory zkušených, případně co byste mi doporučili, možností je vždycky určitě více. Díky

  #17444 Odpovědět
  Martin N.
  Host

  U těch máme celkem čerstvě plyn, začali nám ho dodávat začátkem loňskýho listopadu. Smlouvu mám na neurčito, tak tomu dám čas na vyzkoušení, už jen kvůli tý ceně mi to zato stojí zkusit.

  #17643 Odpovědět
  Honza Klement
  Host

  Ano, taky mně to od nich vychází právě nejlevněji, jaký jste měl průběh změny dodavatele, bylo všechno v pořádku?

  #17752 Odpovědět
  Martin N.
  Host

  Zcela upřímně jsem rád, že jsem to mohl někomu předat, kdo se mi o to postará. Změnu dodavatele jsem jednou zkoušel sám a úplně se mi nepodařilo držet patřičné termíny. Takhle jsem to předal zaměstnanci bezDodavatele a ten se mi o to postaral, ve spojení jsme byli jak přes email, tak i telefonicky a plyn jsme začali odebírat podle stanoveného plánu. Za mě tak odvedl práci dobře. 

  #17771 Odpovědět
  František
  Host

  Zdravím pane Klemente, od Bezdodavatele neodebírám plyn, ale elektřinu ale i tak jsem vám schopný říct, že všechno proběhlo v podstatě bez nějakých problémů, elektřinu nám připojili 1. ledna a žádné výpadky nic takového se nedělo. Zálohy platíme zatím stejné, po domluvě ale víme, že po prvním vyúčtování se nám upraví jak bude nutné.

  #17939 Odpovědět
  Vavra
  Host

  Taky mě zajímá průběh, vybírám mezi dvěma firmami a jsou to dva odlišné tarify, tak mě teďka zajímají detaily. Nechci to rozseknout jen na základě nízké ceny firmy i když ta se jim tu nedá odepřít, ale chci do toho jít s rozvahou.

  #18034 Odpovědět
  Martin N.
  Host

  Tak dobré by bylo uvést jestli taky řešíte elektřinu nebo plyn a pak o jaké tarify jde ať je od čeho se odpíchnout.

  #18060 Odpovědět
  Vavra
  Host

  Mluvím o plynu, vzhledem k nadpisu diskuze. A tarify se rozcházejí v tom, že jeden je za spotovou cenu a druhý zas s pevně stanovenou cenou na dobu určitou.

  #18087 Odpovědět
  Martin N.
  Host

  Předpokládám, že v tom druhém případě půjde asi o nějakou fixní cenu? Tak s tím vám moc neporadím. BezDodavatele má spotovku a to je spíš rozhodnutí na vás jakýmu typu účtování dáte přednost. Jestli jste spíš pro jistotu a nebo vás nevyleká každý chvilkový zvýšení ceny. Mně osobně ten plyn u nich vyšel nejlevněji a bezDodavatele se mi zajistili přechod a všechnu administrativu. Nevím co víc za detaily byste chtěl slyšet.

  #18264 Odpovědět
  Olda
  Host

  Teď jsme u nich zahájili s plynem třetí měsíc a jednáme o připojení dalšího OM, kde jsem čekal kvůli starý smlouvě až mě pustí.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 1. až 10. (celkem z 10)
Odpověď na: Plyn od bezDodavatele
Osobní informace: