Úvodní stránka Fóra Bydlení a reality Energie Elektřina Recenze X Energie

 • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
 • Autor
  Příspěvky
 • #3953 Odpovědět
  Vlaďka
  Host

  Zdravím,
  letos jsem byla docela nemile překvapená nedoplatkem za energie, kdybych doplácela jen za plyn mávla bych nad tím rukou, že jsem zbytečně přetápěla, ale že jsem musela doplácet i za elektřinu, tak to už mě fakt nadzvedlo, proto bych ráda vyměnila dodavatele za nového. Vím, že je to nějak možný udělat v poměrně krátkém časovém úseku. Z vyhledávání přes internet jsem našla firmu X Energie, máte je někdo? Jaké s nimi máte zkušenosti, zhodnotíte mi je prosím, díky

  #3989 Odpovědět
  Martin
  Host

  Nevím jakou představu máte o poměrně krátkém časovém úseku, ale co mám vlastní zkušenosti, tak mě vždycky změna dodavatele trvala minimálně 3 měsíce a to jsem jí dělal už 2x a pokaždé to trvalo jinak dlouho.

  #4007 Odpovědět
  Alča
  Host

  Za mě spokojenost s X Energií, jsme u nich cca 5 let, každý rok nám vrací na přeplatcích asi 3 tisíce, letos teda ještě čekáme, co bude, ale dříve jsme byli u distributorů, zálohy stejné a málokdy jsme měli přeplatek, většinou jsme ještě dopláceli a přitom spotřebou jsme na tom byli stejně.

  #4061 Odpovědět
  Hanka
  Host

  Také bych ocenila radu ohledně dodavatele elektřiny a plynu, ke komu se to vyplatí dát?

  #4083 Odpovědět
  Simona T.
  Host

  Mně taky nabídli u X energie lepší cenu, potom co jsme jim s manželem ukázali jinou nabídku, co jsme si stáhli z internetu. Všechno je to o lidech a domluvě mezi nimi. Pro nás je to sice trochu víc starostí, které bychom si rádi odpustili, ale na druhou stranu když si tím dokážeme pomoc, tak jsme do toho ten čas dali.

  #4127 Odpovědět
  Hanka
  Host

  A je ta změna dodavatele složitá? Ta X energie vypadá celkem jako solidní společnost koukám, jak moc reálné je, že u nich budu taky schopná ušetřit? Díky

  #4191 Odpovědět
  Silvie
  Host

  Není to nic složitého, my jsme si doma říkali, že kdybychom věděli, že je to tak snadné, tak už jsme to udělali dříve, protože X Energie nám s tím za prvé pomohla a pak se nám u nich podařilo i ušetřit.

  #4260 Odpovědět
  Aneta
  Host

  My je také máme, já teda původně byla zásadně proti tomu, abychom cokoliv měnili, ale manžel si stál za svým a změnu nám u nich zařídil. Říkala jsem mu ještě že určitě nakonec dojde ještě na moje slova. Ale ok, naštěstí nedošlo, došlo na ty jeho. X Energie nás vychází levněji, je na tom líp plyn i elektřina 🙂

  #4394 Odpovědět
  Stanislav
  Host

  My u X Energie máme zkušenosti s plynem a teď řešíme nově převod elektřiny. Plyn máme u nich za dobrý peníze tak to právě na základě toho chceme sloučit, aby i ta elektřina byla OK.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (celkem z 9)
Odpověď na: Recenze X Energie
Osobní informace: