Jak ušetřit na nákupu dálniční známky

dalnicni-znamky-vzorDálniční známka je pro řadu lidí nezbytnou záležitostí. Nejedná se o úplně nejlevnější věc, takže každý možnost, jak ušetřit na nákupu dálniční známky či získat něco navíc, se hodí.

Každoročně se objevují různé speciální akce, díky nimž je pořízení dálniční známky o něco výhodnější. Celoroční dálniční známka na rok 2017 platí čtrnáct měsíců, takže její platnost začíná 1. prosince 2016 a končí 31. ledna 2018. Za normálních okolností vyjde tato dálniční známka na 1 500 Kč.

 

Časté akce u kancelářské techniky

Jednu z možností nabízí společnost www.proskolyakancelare.cz, kde je možné získat dálniční známku zdarma při odběru čtyřiceti krabic kancelářského papíru KENAST Paper 80g.

S tiskárnami je spojená i akce na www.tisknulevne.cz, která taktéž platí do posledního lednového dne nebo do vyprodání zásob. Stačí si zakoupit originální tonerové kazety OKI, Samsung, HP či Brother v hodnotě nad 18 000 Kč bez DPH, za což zákazník dostane dálniční známku zdarma. Kromě těchto akcí jsou k vidění i mnohé další, kde je zapotřebí si zakoupit větší množství např. žárovek, skartovače, kancelářských balíků Microsoft Office apod. Společnost Jakub zase nabízí dálniční známku zdarma k balíčku modulových přístrojů Hager.

Dálniční známka za předplatné či iBODy

Při pořízení předplatného některé regionální mutace Deníku je také možnost získat dálniční známku pro rok 2017 zadarmo. Kromě klasického předplatného novin získáte jako bonus dálniční známku, což se vyplatí obzvlášť ve chvíli, kdy běžně noviny odebíráte. Dálniční kupón má ve své nabídce i známý odměnový program iBOD.

Pokud tedy vlastníte iBODy, můžete si za 7 265 iBODů obstarat dálniční kupón zdarma. Kromě této možnosti existují za iBODy ještě dvě šance. Za 5 450 iBODů a 455 Kč můžete dálniční kupón taktéž pořídit. Poslední možností je 3 635 iBODů a 908 Kč.

Je možné, že se objeví ještě další akce, protože některé speciální nabídky již vypršely.


Aktualizováno v lednu 2017

Sending
Uživatelské hodnocení: 4 (4 hlasy)

Leave a Reply