S programem Škoda Plus můžete získat slušné auto i výhodně prodat svoje zánovní

Rozhlížíte se po novém autě a nemůžete si dovolit koupit nový model, nebo byste rádi aktuálnější vůz výměnou za váš stávající? Pokud to může být auto pod záštitou Škody, máte napůl vyhráno. Servisovaná auta se zárukou pořídíte díky službě Škoda Plus. Jak funguje a na co si dát pozor se podíváme v tomto článku.

Pokud se své nové auto bojíte vybírat v běžných autobazarech, prozkoumejte nabídku u autorizovaných prodejců programu Škoda Plus. S jejich službou totiž můžete získat auto, které je málo opotřebované a prošlo prohlídkou v autorizovaném servisu. V programu kromě vozů značky Škoda najdete v nabídce i další výrobce, i když zastoupené v menší míře.

Nakupujete automobil s jistotou

Do programu mohou vstoupit jenom servisy ověřované Škodou, které si také pravidelně kontroluje. Pořád jde ale o autobazar, proto buďte opatrní.

Všechna auta si prodejci nejdřív prověří (dostanete auto, které není kradené a nemá žádné závady bránící registraci). Pak je nechají prohlédnout v autorizovaném servise Škoda. Navíc si můžete sjednat 12 měsíční záruku, jejíž krytí zahrnuje všechny možné závady. Výhodou tohoto programu je i roční kontrola zdarma.

Nákup auta: ověřte si ověřené

I když auta prodávají ověření prodejci, kteří za ně ručí, vlastní kontrolou nic nezkazíte. Podívejte se, na co je dobré se zaměřit, když si kupujete ojeté auto. Vyplatí se to hlavně u luxusnějších modelů.

Přestože většinu vozů v nabídce tohoto programu tvoří auta nižších kategorií, ke kterým se majitelé chovají zpravidla slušně a prodejci navíc před uvedením do prodeje odstraňují závady, narazit můžete na cokoli. Ze zkušeností uživatelů vyplývá, že luxusnější manažerské modely podléhají při používání největší zátěži a zároveň nejmenší péči. Toužíte-li právě po takovém autě, za konzultaci mechanika si neváhejte připlatit.

Největší jistotu představují roční auta

Chcete-li si zachovat výhody nového auta a při tom ušetřit, vybírejte v kategorii aut do 18 měsíců. Obvykle jsou to firemní auta, která používali zaměstnanci s tím, že je po několika měsících vrátí. Proto mají malý počet najetých kilometrů a vy navíc budete mít na auto čtyřletou nebo pětiletou záruku (platící od data uvedení do provozu). Tento program patří mezi uživateli k nejoblíbenějším, a tak se dá považovat za spolehlivý.


Nové auto na protiúčet

Lidé, kteří tuto službu využili, jsou spokojení i při koupi nového auta na protiúčet za staré. Při srovnání s ostatními možnostmi na trhu vychází prodej původního auta od Škody přes službu Škoda Plus nejvýhodněji. Po prohlídce technikem vám prodejce nabídne cenu podle ceníku nezávislé profesní organizace.

Sending
Uživatelské hodnocení: 3.17 (6 hlasů)
Tags:

Leave a Reply