Úvodní stránka Fóra Bydlení a reality Koupě nemovitosti Canaba dům na klíč zkušenosti

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 31. až 38. (celkem z 38)
  • Autor
    Příspěvky
  • #30543 Odpovědět
    Petr
    Host

    Nám Canaba právě připravuje finanční návrh. Jsem zvědav jak to dopadne, zatím co jsme řešili, tak pro mě překvapivě, to vypadá na levnější cenu než jakou mám nabídnutou u jiné stavební firmy. Uvidíme, s čím přijdou, ale zatím dělají dobrý dojem.

    #31812 Odpovědět
    Mirek Hoffmann
    Host

    Mám domek co nám postavila Canaba už 7 let. Obýváme ho rádi a jsem velmi spokojeni s dispozicí, jelikož s přibývajícím věkem a čím dál většími dětmi je fajn si najít prostor jen pro sebe a odpočinout si od všeho a všech. Ohledně stavby a ceny za dům ale nemohu říct nic negativního, u nás bylo vše dodrženo.

    #32535 Odpovědět
    Michal
    Host

    V našem případě jsme celkem spokojeni. Máme od Canaby postavený taky dům, ale už je to kupu let. Stavěli jsme v době, kdy ty ceny nebyly ještě tak vysoké a jsme rádi, že jsem tak udělali, s dnešními cenami bychom si nic moc dovolit už nemohli.

    #33762 Odpovědět
    Dvořáček Pavel
    Host

    Momentálně jsem rád, že máme opravdu už hodně dlouho postaveno. I když to byly poměrně nervy. Celá stavba tedy vycházela podle plánu, ale když někde je hypotéka na mnoho miliónu a dům ještě nestojí, tak se nespí úplně lehko. Každopádně, měli jsme příjemného stavbyvedoucího, který mě vlastně pomohlo, kdykoli jsme přijeli na stavbou kouknout. Zpětně si myslím, že jsem to prožíval víc než bylo třeba, dům prostě postavili v čas a vlastně po celou dobu stavby, nebyl v ničem problém, ale co už, pár vrásek na víc a dům už stojí. Vše je poplaceno. Teď už jen zaplatit hypo a budem happy.

    #34638 Odpovědět
    Bolek
    Host

    Máme s Canabou dlouhou zkušenosti, jelikož jsme asi rok hledali někoho, kdo by nám pomohl se stavěním domu. Myslím, že se ale vyplatilo vybírat, protože Canabu jsme objevili vlastně náhodou a díky nic nám stojí dům, který jsme chtěli. Upřímně si myslím, že kdybychom firmu nenašli, tak bychom stavbu domu nakonec odložili na neurčito /máme v rodině pozemky, tak nás netlačí čas/.

    #36395 Odpovědět
    Martin F.
    Host

    Dlouho mi trvalo než jsem se rozhodl jestli pořídit dům a hlavně jaký. Zajel jsem se podívat i s manželkou do vzorového centra Canaba, jestli je to to pravé co chceme. Pán co nás provázel nám zodpověděl hodně dotazů – manželka chtěla nějaké drobné úpravy v interiéru a ani s tím nebyl žádný problém. Teď už bydlíme pár měsíců a zatím jsme spokojení.

    #36715 Odpovědět
    Lukáš
    Host

    Taky jsem si nechal udělat pár věcí navíc – jinou koupelnu a podlahové topení, tak teď jak se ochladilo venku je parádní chodit doma jen tak naboso bez pantoflí. Jsem rád, že jsem si připlatil a můžu to teď využít ke svému pohodlí a komfortu, s domem od Canaby jsem po všech stránkách spokojený a na komunikaci z jejich strany si nemůžu stěžovat, všechno udělali podle mých představ.

    #46768 Odpovědět
    Adam
    Host

    Nechal jsem si u několika stavebních firem necenit svoji představu o tom co bych v domě chtěl a jaký by měl být, fascinovalo mě, že jedna firma se mi ani neobtěžovala odpovědět (na to, že za domy chtějí dost peněz).Canaba reagovala poměrně rychle a jejich obchodní zástupce mi dal základní cenu za dům co jsem si vybral plus cenu se všemi věcmi co jsem chtěl navíc, komunikace s ním byla velmi svižná a podnětná. Pomohl mi i s vyřízením některých potřebných dokumentů ke stavbě, po začátku stavby jsem chtěl být pravidelně informovaný a to se celkem dařilo, jsem spokojený s tím jak mi dům předali a nemám výtku ani k termínu, který dodrželi.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 31. až 38. (celkem z 38)
Odpověď na: Odpověď č. 5184 v Canaba dům na klíč zkušenosti
Osobní informace: