Úvodní stránka Fóra Bydlení a reality Energie Plyn Zkušenosti s Comfort energy – reference a názory

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 60)
  • Autor
    Příspěvky
  • #2824 Odpovědět
    Standa
    Host

    My taky byli u většího dodavatele a teď u comfort energy jsme v průměru ušetřili víc, takže pokud jde paní o toto tak bych jí je klidně doporučil. Pokud jde o další služby tak to bude víceméně podobný, ale nadstavbové ty já nevyužívám, tak v tom neporadím.

    #2853 Odpovědět
    Milan Niebauer
    Host

    Já měl u předchozího dodavatele sjednaný i paušál na telefon a vůbec se mi to neplatilo. Takže se teď držím tvrzení, že každý ať se drží svého řemesla. Proto si nakupuju energie čistě od energetika, který se drží jednoho. Díky tomu si i myslím, že Comfort energy nemá takovou marži a energie od nich nám vychází levněji.

    #2879 Odpovědět
    Kuba V.
    Host

    Také mám zkušenosti se změnou dodavatele, je to o tom do člověk hledá, ptal jsem se i na zkušenosti kamarádů, který jakou firmu má, aby mi dali tip. Ale závěr je takový, že si ho každý stejnak vybere podle vlastních preferencí.

    #2899 Odpovědět
    Honza
    Host

    Jo, taky jsem si na výběru dal záležet, ale dal jsem na kalkulačku z který mi vyskočil Comfort energy. První byla nízká cena a až pak jsem se díval na zbytek.. smlouva, podmínky, úvazek atd. Z mýho okolí třeba tuhle firmu nikdo neznal když jsem o tom jen párkrát náhodu zmínil. Teď už by jí asi taky znali, tohle bylo tak někdy před pěti lety řešený.

    #2947 Odpovědět
    Svatopluk
    Host

    Tak pro mě je většina energetických firem no name, když jsem někde četl, že jich je snad na 80. Znám jenom ty, co občas objeví ve zprávách nebo někde na netu ve srovnání. Z toho srovnání mi comfort energy povědomý je. Asi kdybych hledal změnu, tak bych o něm jako o levnějším dodavateli uvažoval., ale asi bych ještě poradil.

    #2975 Odpovědět
    Andrejka
    Host

    Po přestěhování k příteli a po prvním roce soužití jsem překecala přítelovo rodiče, aby změnili dodavatele, protože při jeho kontrole vycházel jako jeden z nejdražších, takže není divu, že jsme měli ještě nedoplatek. Rok po změně na novou firmu Comfort energy jsme bez doplatků a ještě nám vraceli necelou jednu zálohu, což bych u velkého rodinného baráku očekával daleko víc. Jsem ráda, že alespoň v něčem užitečném na mě dali. 🙂

    #2996 Odpovědět
    Luboš
    Host

    Tak to si můžete gratulovat, také jsem to zkoušel s rodiči, ale s vlastními, že jim trochu ulevím a nechtěli. Přitom jsem jim ukazoval vlastní vyúčtování od Comfortu a bylo jim to s prominutím párek, nechtějí, tak ať nechají být.

    #3081 Odpovědět
    Marek Körner
    Host

    Dobrý den, můžete mi prosím poradit? Rád bych změnil dodavatele energií, v merku mám Comfort Energy, porovnával jsem si firmy a vychází mě levněji, ALE… bydlím v paneláku, kde všichni mají jednoho a toho samého dodavatele energií. Můžu si vybrat vůbec jinou firmu, nebo musím zůstat při starém dodavateli? Díky

    #3116 Odpovědět
    Luboš
    Host

    Zdravím Marku, zdá se mi že si asi pletete pojmy, protože distributor je ten, koho mají v domě všichni stejného, ten totiž vlastní veškeré dráty a trubky, a je daný místem kde bydlíte. Zato dodavatel dodává energie a toho si můžete změnit podle svých potřeb. U mě je například Comfort Energy v pořadí již třetí dodavatel, který mi dodává levnější energie, takže je to na vás koho si vyberete. 😉

    #3187 Odpovědět
    Zbyšek
    Host

    Já když to sleduju, tak si občas říkám, že by bylo prima změnit i toho distributora, ne jen obchodníka. Ale nové dráty si kvůli tomu tahat nebudu. A Comfort energy se jako obchodník docela snaží si s cena moc nepohrávat a spíš je držet v lajně.

    #3231 Odpovědět
    Adam Havlíček
    Host

    Dobrý den, jdu se sem zeptat, jak je to u Comfort Energy se změnou tarifu, firmu bych si chtěl ponechat, v rámci té jsem celkově spokojen, měl bych pouze zájem o výměnu tarifu, nevíte jak to u nich funguje? Díky za odpověď.

    #3255 Odpovědět
    Karel
    Host

    Tak s tím teda vlastní zkušenosti nemám, ale asi bych jim klasicky zavolal jaké budou možnosti. Třeba vám u stávajícího tarifu nabídnou lepší cenu, o tom jsem slyšel spíš než že by vám měnili tarif, to by se podle mě asi musela změnit i celá smlouva, ale nejsem si s tím samozřejmě 100% jistý. Já mám od Comfort energy ještě běžný tarif a zatím mi nepřijde špatný, určitě ještě nezdražili, ceny mám furt stejně dobrý. Ale dejte pak vědět, jak jste dopadl 😉

    #3330 Odpovědět
    Drápal Honza
    Host

    Ano, zavolejte jim, je to nejsnazší způsob, jak si to u nich vyřídit. Já to mám teď čerstvě a vše proběhlo celkem snadně. Chytl jsem i fajn operátorku, je to hovor na cca 15 min, možná a ni to ne.

    #3614 Odpovědět
    Vašek Vodička
    Host

    Řešil jste někdo ukončení smlouvy z důvodu stěhování? Jak jste postupovali a jak to dopadlo? Já jdu z bytu do domu, kde je již léta zavedený dodavatel, takže sebou vzít Comfort Energy nepřipadá v úvahu i přesto, že si myslím, že by to bylo i pro ten dům lepší řešení, ale musím akceptovat rozhodnutí majitele. Když se mi sem někdo ozve, budu vděčný, díky.

    #3777 Odpovědět
    Jiří
    Host

    Přímo tohle jsem neřešil, já řešil přímo ukončení smlouvy, ale podle mě bude stačit, když doložíte nějaký potvrzení třeba od majitele domu že tam je už vedená jiná firma a vy to vůbec nebudete spravovat, takže v podstatě nemáte ani jinou možnost, jak to řešit. Vzhledem k tomu, že mé ukončení proběhlo v pořádku ,tak si myslím, že nedopadnete jinak. Držím palce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (celkem z 60)
Odpověď na: Odpověď č. 2121 v Zkušenosti s Comfort energy – reference a názory
Osobní informace: