Úvodní stránka Fóra Nakupování Nakupování na internetu Národní pokladnice recenze

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 79)
  • Autor
    Příspěvky
  • #32768 Odpovědět
    Alice
    Host

    Chci všechny varovat před touto nekalou firmou,objednala jsem si zlatou minci ,samozřejmě že zlato to není, ale aby tomu nebylo konec,po dvou měsících najdu ve schránce v obálce nějakou známku,s tím že ji mám zaplatit, píšu jim tedy že nic nechci,zboží posílám zpět, pry me vymazou z databáze ale do 4 tydnu mi ma ještě přijít jeden balíček, no připravte si peněženky, neustále chození na poštu a vrácení zboží zpět, a pokud nezaplatite tak čekejte vymahace, nechápu že tuto firmu uz nikdo nezastavil, v Německu mají zakazanou činnost,a tady okradají vesele dál, jakmile jsem napsala recenzi na jejich stránky na fb hned je odstranili a zablokovali, pokud nechcete mít problémy a doma bezcenné cetky, prosím vyhněte se těmto smejdum velkým obloukem

    #32905 Odpovědět
    filatelista
    Host

    Zdravím, už nějakou dobu se zabývám sbíráním známek a při projíždění internetu jsem narazil u Národní pokladnice na kolekci československých známek na medailích a celkem dost mě to zaujalo. Nic podobnýho ve svý sbírce nemám, tak zvažuji pořízení. Cena mi přijde dobrá, máte už to někdo doma?

    #33121 Odpovědět
    Míra
    Host

    Jo ty Hradčany už mám doma a vypadá to pěkně, teďka čekám až pošlou další kousek. Jsem zvědav s jakou pravidelností to budou zasílat.

    #33346 Odpovědět
    filatelista
    Host

    Díky, že to píšete, to by mě samotného zajímalo, alespoň podle toho, co jsem se tam dočetl by to mělo chodit každý měsíc. Takže to beru tak, že objednám ty Hradčany a pak to automaticky budou posílat sami. No nedalo mi to objednal jsem je.

    #33617 Odpovědět
    Míra
    Host

    Taky to tak předpokládám. Aspoň to bude bez větší starosti.

    #34476 Odpovědět
    Petr
    Host

    Dobrý den, dělal jste objednávku z té kolekce známek nakonec? Mám teďka vyhlídnutou egyptskou kolekci, tak by mě zajímalo, jak to teda funguje s tím zasíláním. Předem díky za info

    #34527 Odpovědět
    filatelista
    Host

    Ano, pustil jsem se do toho a zatím mám doma tu první zahajovací, ta přišla v pořádku a čekám až zašlou další. Mělo by to chodit cca po měsíci, aspoň dle toho co jsem se u toho dočetl na jejich webu.

    #34695 Odpovědět
    Dušan
    Host

    Oni jsou v tomhle důslední a neposílají mince jak se jim zachce. Nic na tom není, já mám se sbíráním kolekcí u Národní pokladnice letité zkušenosti a vždy se mi bez problému podařilo sesbírat je všechny.

    #36081 Odpovědět
    Raddo
    Host

    A myslíte, že se třeba může stát, že když začnu sbírat nějakou kolekci, že už třeba po nějaké době nějaké mince nemusí mít?

    #36150 Odpovědět
    Dušan
    Host

    Dobrá myšlenka, ale vážně netuším, osobně se mi to nestalo, vždy mám celou kolekci naposílanou. Na to se zkuste optat asi přímo u Národní pokladnice.

    #36930 Odpovědět
    Oťák
    Host

    Zdravím, objevil jsem toto.. https://www.narodnipokladnice.cz/cr-30let a zajímalo by mě, zda je pravda, co tam k tomu uvádí. Mám na ’92 svoje vzpomínky, tak by se mi líbilo to něčím takovým zpečetit. Mince vypadá na obrázku pěkně, tak zvažuji její pořízení, pokud by to bylo za těchto podmínek, kdy mám všechno zdarma. Předem díky za info.

    #39495 Odpovědět
    Tomash
    Host

    Je to jak tam čtete, letoší mám zatím objednanou a někde na cestě, ale co byla ta akce posledně, tak poslali opravdu minci aniž bych cokoliv musel platit. Byla opravdu zadarmo, tak nemusíte mít obavy.

    #40012 Odpovědět
    Pítr
    Host

    Já je sleduju na facebooku a vyskočila mi tam ohledně tý akce reklama, tak jsem na základě toho objednal a nic nezaplatil, takže přesně jak tam inzerují.

    #42574 Odpovědět
    Hyli
    Host

    Zdravím, nevím jestli o tom taky víte, ale teďka jsem objevil u národky slevovou akci, že jedou taky blackfriday, ale je to jen tenhle týden. A poštěstilo se mi, že tam mají levněji mu minci ve tvaru planety Merkur, tak jak jsem jí před tím statečně odolával, tak teď už jsem si jí za tu nižší cenu vzal 😀

    #43154 Odpovědět
    Dušan
    Host

    Tak to mi uteklo, ale Merkura už doma mám a za plnou cenu, ale neva. Měl jsem obavy, abych se k ní vůbec dostal, tak jsem neotálel. Je to hezký kousek, nebudete litovat.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 61. až 75. (celkem z 79)
Odpověď na: Národní pokladnice recenze
Osobní informace: