Úvodní stránka Fóra Bydlení a reality Koupě nemovitosti MM reality zkušenosti

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 43)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9624 Odpovědět
    Julie
    Host

    My jsme začali shánět asi před 14 dni, a na inzerci mm realit jsme našli jeden který nás hodně zaujal, už jsme měli schůzku s makléřem se kterým se nám zatím velmi dobře komunikuje, ještě nás čeká schůzka s majitelem tak doufám že to klapne, ale makléř říkal že jsme první zájemci a že se vynasnaží, tak doufejme.

    #10313 Odpovědět
    Pavlína K.
    Host

    Jo to by mohlo klapnout, nám náš makléř taky z MM realit říkal že jsme taky první a že je to dobrý, že tohle mají majitelé rádi když je to co nejrychlejší, a nám to klaplo. Tak vám budu držet palce.

    #10640 Odpovědět
    Mariana
    Host

    No my jsme na prohlídce byli na poslední chvíli dá se říct a byt jsme dostali, takže asi záleží koho si majitel vybere. Je pravda že my jsme jako jediný prý projevili okamžitý zájem, na ostatní by prý musel čekat než jim skončí výpovědní lhůta. A možná ho i náš makléř trochu ukecal protože jsme měli fakt veliký zájem.

    #11047 Odpovědět
    Vali
    Host

    Ono je to vždycky kdo z koho, já jsem taky potom co mi makléře ukázal různé zájemce volila podle sympatií.

    #11627 Odpovědět
    Otta
    Host

    Přesně, záleží na tom jestli má člověk psa nebo nějaké jiné zvíře, malé děti apod. Je to sice blbý ale mě tyhle věci ovlivňovali, protože přece jenom se člověk pak nechce vrátit do bytu který bude vypadat jak po bitvě. Ale je to i podle toho jak člověk sedne. Makléř z MM mi představil pár který měl už staršího pejska a ten mi nevadil, ten už jen tak kálet a dělat loužičky v bytě nebude, vypadal jako dobře vycvičený.

    #12033 Odpovědět
    Jindřich
    Host

    Tak tohle si vždycky domluví člověk na začátku s makléřem a makléř se podle toho potom řídí a vodí lidi který tomu odpovídají, nebo aspoň tak jsem to měl domluvený já s makléřem z MM realit, a nikoho jiného mi nevodil, takže to záleží jenom na komunikaci s makléřem podle mě. Mě to takhle dost vyhovovalo, protože jsem věděl že se toho drží takže jsem nemusel být přítomen u každý prohlídky bytu.

    #13317 Odpovědět
    Rostislav
    Host

    Taky nám makléř ulehčil dost práce, i byt sám trochu poupravil co se týče dekorací aby to na lidi lépe působilo. Úspora času byla taky znát.

    #13844 Odpovědět
    hynek
    Host

    to bylo hustý jak dokázal byt z ničeho vyzdobit tak aby si člověk z fotek dokázal uvědomit jak je místnosti velká a podobně, to by mě osobně ani nenapadlo, a díky tomu ten inzerát pak vypadal dobře, a nabídky za nedlouho začali přicházet, za tuhle realitku jsem byl fakt rád, peníze jsem měl za chvíli na účtu a to jsem ani nehrábl prstem.

    #14355 Odpovědět
    Lucka
    Host

    Za jakýchkoliv událostí bych se o tom 100% pobavila s dobrým právníkem. Nic lepšího ani nedá udělat. Takhle jsem to udělala naposledy a je to opravdu ta nejlepší cesta jaká jde. Řešila jsem to s https://www.cikr.cz/sluzby/pravo-nemovitosti/ a určitě to doporučuji. Byla jsem s nimi velmi spokojená.

    #14517 Odpovědět
    Manny
    Host

    Vždycky se snad prodej bytu řeší přes právníka, minimálně smlouvy a podobně, nebo aspoň my jsme to tak měli vyřízený přes M&M Reality když jsme s nimi prodávali.

    #15519 Odpovědět
    Swagy
    Host

    Taky jsme to řešili přes právníka, podle mě to ani jinak nejde, chrání se tak jak prodávají tak kupující, i ta realitka sama. Makléř z MM Reality ani neřekl že se prodej bude řešit přes právníka, podle mě je to prostě automatika.

    #17393 Odpovědět
    Martin O.
    Host

    zajistili prodej bytu po prarodičích za dva týdny, pro nás jedině dobře, peníze jsme měli rychle

    #17858 Odpovědět
    Aneta K.
    Host

    S makléřem se nám velmi dobře komunikovalo, využili jsme na prodej i koupi toho stejného takže to bylo mnohem příjemnější když už jsme se s ním „znali“.

    #18392 Odpovědět
    JaroslavBB
    Host

    Dobrý den, jen jsem chtěl říct, jestli je to ještě aktuální, že já osobně jsem s realitkami neměl moc dobré zkušenosti. Na makléře z MM realit jsem dostal kontakt od známého když jsme se ženou hledali rodinny dům k prodeji a zároveň jsme chtěli prodávat náš byt v Praze. S makléřem byla velmi dobrá komunikace a to pro mě bylo rozhodující. Vždy věděl jak daný problém nebo situaci řešit a k naší spokojenosti byl prodej a koupě velmi rychle hotová.

    #20320 Odpovědět
    PavlínaPokorná
    Host

    To jsem ráda, že něco takového čtu. Zrovna chceme poptávat byt. Tak alespoň vím na koho se obrátit.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 43)
Odpověď na: MM reality zkušenosti
Osobní informace: