Studentský tarif Vodafone – nekonečné SMS za skvělou cenu

I mobilní operátor Vodafone má nabídku telefonního tarifu, která je určena přímo mladým lidem ve věku do 26 let. A jelikož mladí nejradši smskují, tak v rámci studentského tarifu Vodafone Tarif 26 se můžete těšit na neomezené smsky do všech sítí. Na druhou stranu cena tarifu je o něco větší jak má konkurenční O2 a T-mobile. Ovšem, pokud jste milovníkem smsek a internetu, tak se vám rozhodně vyplatí připlatit.

https://maste-ru.ru/

Tarif 26 od Vodafonu pro mladé totiž disponuje hned v základu datovým limitem 1,2 Giga. A tento limit si můžete zcela zdarma rozšířit o další 1 Giga, pokud si společně se studentským tarifem od Vodafonu zakoupíte i telefon podporující LTE. Nejlevnější telefon podporující technologii LTE můžete ve Vodafon e-shopu zakoupit již za 2377 Kč.

Studentský tarif Tarif 26 můžou využívat školáci a studenti ve věku od 6 do 26 let včetně, při zřizování tarifu nepotřebujete žádný doklad o studiu, stačí jenom potvrdit, že jste studentem. Výhodou je, že nejste vázání smlouvou, takže můžete kdykoliv přestat Tarif 26 využívat.

 

Tarif pro studenty Tarif 26

  • Měsíční cena: 494 Kč (včetně DPH)
  • Doba závazku: bez závazku
  • Volání: 600 volných minut do všech sítí, následně 5,03 Kč / minutu (volné minuty můžete využít i pro volání na čísla v rámci skoro celé Evropské unie, USA, Kanadě …)
  • SMS: neomezeně do všech sítí
  • Internet: 1,2 Giga (možné rozšířit o další 1 Giga při koupi LTE telefonu)

Po překročení limitu je volání účtováno férově po vteřinách. nabízeny jsou i MMS za zvýhodněnou cenu 4,54 Kč do jakékoli operátorské sítě.

Zhodnocení Vodafone tarifu pro studenty

Nevýhodou studentského tarifu Vodafone je, že při vyčerpání datového limitu se automaticky zvětší objem dat o 250 MB za 49 Kč. Velkým benefitem je možnost čerpání volných minut pro volání do zahraničí. I když je pravdou, že studentský tarif od Vodafone je nejdražším ze všech tří největších českých operátorů, tak za tuto cenu rozhodně dostanete pořádně nadupaný balíček. Tarif 26 se vyplatí pokud víte, že využijete všechny benefity, které v rámci tarifu získáte.

Aktualizováno v lednu 2017.

0.0
Sending
Uživatelské hodnocení: 0 (0 hlasů)

Leave a Reply