T-mobile studentský tarif, záruka neomezených sms

Mobilní operátor T-mobile nabízí studentům výhodný tarif, který nabízí neomezené smsky do všech sítí. Za cenu 399 Kč získáte nejenom neomezené smsky, ale i neomezené volání v rámci sítě. Pokud voláte do O2, Vodafonu, či jiných sítí, tak budete mít k dispozici každý měsíc 120 minut, které můžete provolat zcela zde libosti.

V rámci tarifu pro mladé od T-mobile máte k dispozici i 700 MB na surfování na internetu. Pokud voláte na telefonní čísla virtuálních operátorů provozovaných v rámci sítě T-mobile, tak se vám odečítají volné minuty, na tyto čísla tedy nemáte neomezené volání zdarma. Tarif pro mladé je možné využívat ve věku od 6 do 27 let.

 

T-mobile Tarif pro mladé

  • Měsíční cena: 399 Kč (včetně DPH)
  • Doba závazku: 24 měsíců
  • Volání: v rámci sítě T-mobile zdarma; ostatní sítě, včetně virtuálních operátorů 120 volných minut, následně 3,50 Kč / minutu
  • SMS: neomezeně do všech sítí
  • Internet: 700 MB

 

Zhodnocení T-mobile tarifu pro studenty

Velkou výhodou tarifu pro mladé je možnost neomezeného smskování do všech sítí. Nejste tedy limitování žádným počtem smsek, či zpoplatněním v případě že píšete známým se simkou v jiné síti. Internet o velikosti 700 MB je také dostatečný pro běžné potřeby.

Aktualizováno v lednu 2017.

0.0
Sending
Uživatelské hodnocení: 0 (0 hlasů)

Leave a Reply