Cinema City Club

Cinema City svým věrným návštěvníkům nabízí možnost účasti v klubovém programu, v rámci kterého lze získat odměny za každý shlédnutý film. Mezi odměny, které lze například získat patří sleva 20 Kč na zakoupené lístky (včetně dětských). Další zajímavou výhodou, kterou členové Cinema City Club získají je 10% z utracené částky za lístky zpět na klubovou kartu.

Pokud se chcete zaregistrovat do Cinema City Club a čerpat veškeré výhody, které program nabízí, tak stačí, když vyplníte online formulář http://cinemacity.cz/loyalty_form a následně si v jakémkoliv kině Cinema City vyzvednete svoji klubovou kartu. Před jejím vyzvednutím je potřeba zaplatit roční poplatek 60 Kč (poplatek se vám vrátí již při třech návštěvách kina za rok). Za registraci navíc získáte bonus v podobě 15 bodů na klubovou kartu.

Výhody členství v Cinema City Clubu

  • 20 Kč sleva z lístku, včetně studentských a dětských lístků (sleva neplatí na akce řídící se vlastními pravidly) – max 4 lístky na stejné představení
  • Za samotnou registraci získáte body (10 bodů za registraci na pokladně, 15 bodů při online registraci)
  • Za každý nákup lístků obdržíte zpět 10% na klubovou kartu (při online nákupu 15%)
  • K narozeninám obdržíte různé dárky (například slevu 50% na vstupenku do kina).

Pokud budete mít nasbíraný dostatečný počet bodů, tak můžete získané body následně proměnit v lístky do kina, popcorn, či nápoje zdarma. Body se mění v poměru 1 bod za 1 Kč (lístek na 2D film bude tedy stát pouze na 159 bodů). Při čerpání bodů není možné doplatit celkovou sumu penězi, je tedy potřeba, abyste měli přesně tolik bodů, kolik stojí čerpaná vstupenka, popcorn, anebo nápoj. Body je možné uplatnit pouze na pokladně kina. Platnost získaných bodů je 1 rok, pokud je v tomto období nevyčerpáte, tak propadají.

Aktualizováno v lednu 2017

0.0
Sending
Uživatelské hodnocení: 0 (0 hlasů)

One Response

  1. Kája 20.10.2016

Leave a Reply