Vydejte se na levnou dovolenou, za kterou vám PlnáPeněženka ještě zaplatí

Výrazněji ušetřit na dovolené můžete i díky vyplacení určitých procent za nákup. Třeba více než 2000 Kč se vám podaří ušetřit při nákupu superlastminute, tedy už zlevněné, dovolené. Stačí k tomu jednoduchá registrace a nákup přes portál PlnáPeněženka.

https://maste-ru.ru/

Chcete jet na hezkou dovolenou, ale myslíte, že si ji nemůžete dovolit? Pravdou je, že při dnešním způsobu online nakupování a s trochou informací se může dostat na dovolenou téměř každý. Za ceny 2 hvězdičkového hotelu pořídíte i dovolenou v luxusním 5 hvězdičkovém resortu. A to se ani nemusíte namáhat s hledáním webů nebo cestovek s nejlepšími nabídkami.

Na PlnáPeněženka to máte všechno na 1 místě: nabídky od serverů zprostředkovávajících výhodné ceny v hotelech, letenek, pronájem aut nebo zájezdy přímo od cestovních kanceláří. A navíc k tomu dostanete část zaplacené sumy zpátky.

Jak to funguje?

Podstatná je registrace, díky které se na jednotlivé nabídky dostanete. Pro vyplacení procent z nákupu je právě toto důležitý krok – dostat se na stránky, ze kterých něco kupujete, proklikem z PlnéPeněženky. Jen tak se vám může přičíst odměna.

Odměny z cashbacků jsou vypláceny na základě podílu z reklamy, což zahrnuje i použití vašich cookies v prohlížeči. Proto je dobré používat vždy jen jeden cashbackový portál – jen tak budete mít jistotu, že vás prodejce identifikuje jako toho, kdo má podle pravidel odměnu dostat vyplacenou. PlnáPeněženka u nás patří k největším cashbackovým portálům, a tak máte pořádný výběr, nejen v oblasti dovolených, zajištěný. Kromě toho tu najdete i další výhody:

  • bonus za registraci 50 Kč
  • odměna za doporučení přátel až 2000 Kč
  • stažení lišty do prohlížeče 10 Kč
  • odměny za věrnost v hodnotě až 10 %
  • akční nabídky pro členy mailem

Proč se vyplatí cashback v oblasti cestování?

I když najdete ty nejvýhodnější nabídky, stále jde o významné částky – a poté i malé procento vrácených peněz znamená pěknou sumu. Na PlnáPeněžence najdete cashback v hodnotách od 0,53 % do 6 %.

Praktický příklad: U cestovní kanceláře si vyberete superlastminute zájezd v hodnotě 10 990 Kč. Po zaplacení zájezdu a uplynutí určité doby stanovené prodejcem (nejčastěji měsíc po uskutečnění zájezdu) se vám na váš účet u PlnéPeněženky přičte částka nejméně 1099 Kč. A tak získáte zájezd v hodnotě víc než 18 tisíc korun za méně než 10 tisíc.

Když nemáte jasnou představu, jen vybírejte

Už nemusíte pátrat po stránkách nabízejících výhodné nabídky, protože na PlnéPeněžence je máte rovnou a ještě s bonusem.

  • Ubytování: skládáte-li si dovolenou sami, vyplatí se vám zapátrat na větších portálech, jako je třeba jeden z největších booking.com, navíc se můžete těšit až na 3% odměnu.
  • Cestování: letenky s 1,5% odměnou si zajistíte třeba pomocí stránek kiwi.com
  • Pronájem aut: pronájem auta se vyplatí naplánovat předem, protože zpravidla vychází levněji, než na místě. S Rentalcars.com a 3,3% ze zaplacené částky máte výhodnost zaručenou.
  • Cestovky: peníze vám po dovolené přistanou na účtu i při využití nabídek cestovních kanceláří, kterých PlnáPeněženka nabízí několik s odměnou až 2,5%.
  • Slevové servery: odměny za nákup nemíjí ani slevové servery, které vám díky cashbacku vrátí až 5,5 % z ceny nákupu.

Chcete ještě něco navíc?

Zkombinujte cashback s cashbackem – je to jednoduché, stačí zaplatit vaší platební kartou. Většina bank poskytuje odměny za platbu kartou a to i při nákupech přes internet.

Příkladem takové karty může být třeba kreditka od mBank, která Vám vrátí 1 % z každé platby. Zároveň jsou tyto výhody kombinovatelné s PlnáPeněženka.cz a cashback se tak sčítá. A navíc za zřízení účtu na mBank můžete získat 250 Kč cashback u PlnáPeněženka.cz. Chytré, že?

Sending
Uživatelské hodnocení: 5 (4 hlasy)
Tags:

Leave a Reply