Poštovné zdarma

Poštovné činí na většině českých e-shopů nedílnou součást nákupů. Především, pokud kupujete levnější zboží, tak díky nákladům na dopravu se Vám často může spíše vyplatit nákup v kamenné prodejně, kde nemusíte platit náklady na dopravu, případně i balné a někdy i náklady na samotnou platbu.

https://maste-ru.ru/

Průměrná cena poštovného u přepravce Česká pošta činí od 79 Kč do 109 Kč (podle toho, jestli volíte dopravu balíku na poštu, anebo do vlastních rukou. Poštovné u přepravce PPL na českých e-shopech vychází většinou od 85 Kč do 105 Kč. Pokud využijete dopravu na pobočku Uloženky, anebo Zásilkovny vychází na částku kolem 50 až 60 Kč.

Z uvedených dat lze jednoduše vyčíst, že poštovné je častokrát nezanedbatelnou částkou při nákupu.

Poštovné zdarma u osobního odběru?

Pokud si jako způsob dopravy na e-shopu zvolíte osobní odběr, tak ve většině případů máte poštovné zdarma. Doprava zdarma při osobním odběru ale není vždy řešením pro každého, jelikož často se stane, že e-shop má pobočky v jiném městě, jak vy bydlíte.

Poštovné zdarma při nákupu nad určitou částku?

Dalším způsobem, jak získat dopravu zdarma je nakoupit na e-shopu nad určitou částku. Tedy pokud nakoupíte například nad částku 1999 kč, tak za dopravu nezaplatíte ani korunu. Nevýhodou poštovného zdarma při nákupu nad určitou částku je především to, že pokud chcete nakoupit jenom za pár stovek, tak na dopravu zdarma nedosáhnete.

Doprava zdarma v rámci partnerské programu?

Při registraci do partnerského programu e-shopu můžete získat dopravu zdarma a další zajímavé výhody. Například v rámci Alza Premium získáte dopravu zdarma, a navíc i přístup k filmům zdarma a jako extra bonus 30 dnů na vrácení zboží.

Další společností, kterou nabízí partnerský program, je třeba společnost Vivantis a program Kup Najisto. V rámci Kup Najisto získáte poštovného zdarma a navíc možnost splatit zakoupené zboží až po 14 dnech od vystavení faktury. Cena za využití programu Kup Najisto je 39 Kč.

Heureka – poštovné zdarma

Doprava ZdarmaDalší variantou, jak ušetřit za dopravu je nákup zboží na e-shopech, které poskytují dopravu zdarma. Abyste nemuseli pracně procházet desítky e-shopů, které nabízejí dopravu zdarma, tak stačí, když navštívíte nákupního rádce Heureka.cz, dáte vyhledat produkt, který chcete koupit. A následně dostanete srovnání e-shopů, které nabízí daný produkt.Kromě toho, že ihned uvidíte, zdali je produkt skladem, anebo musíte čekat na jeho doručení, tak navíc uvidíte i to, zdali je doprava zdarma (viz obrázek), případně na kolik Vás doprava vyjde.

Heureka – den dopravy zdarma

Den dopravy zdarmaJednou za rok, většinou v měsíci listopadu organizuje Heureka.cz Den Dopravy Zdarma, v rámci které garantuje, že všechny zapojené e-shopy do této akce poskytnou alespoň jeden způsob dopravy zdarma. V roce 2015 nakupující díky této akci ušetřili dle oficiálních statistik 13 434 550 Kč.

Den dopravy zdarma se vztahuje pouze na objednávky, které mají vyšší hodnotu jak 300 Kč. U nižších objednávek budete platit poštovné dle obchodních podmínek e-shopu.

Poštovné zdarma díky slevovému kupónu

Dopravu zdarma, anebo za výrazně nižší cenu za dopravné lze také získat prostřednictvím různých akcí, kdy e-shop vydá slevový kód na dopravu zdarma. Tento slevový kód ve většině případů zadáváte v průběhu nákupního procesu.

0.0
Sending
Uživatelské hodnocení: 5 (2 hlasy)
Tags:

Leave a Reply