Jak vydělat peníze díl 3: na internetu pomocí speciálních stránek

Zázračných nabídek, jak rychle zbohatnout na internetu, je všude plno. Ve většině případů jde o podvodné nebo pyramidové hry. Tam, kde se vám opravdu podaří něco vydělat, buď budete muset riskovat svoje peníze nebo obětovat minimálně svůj čas.

https://maste-ru.ru/

Internet poskytuje spoustu možností, jak si vydělat, a to i z pohodlí domova (víc najdete v předchozím článku). Ne všechny jsou úplně poctivé a místo k vašemu výdělku vedou k obohacení toho, kdo vám získání nereálných částek nabízí. Teď se podíváme na možnosti, které máte pro vydělávání “bez práce” a čemu se raději vyhnout.

Jak vydělat peníze: Online sázení na sport

U této formy musíte počítat s tím, že někdy můžete i prodělat. Nejde jen o to, zkoušet štěstí, ale mít pořádnou strategii nebo si nechat poradit odborníky. Důležité je, abyste sázky brali odděleně a jakmile proběhnou, byli se schopní od nich odpoutat (nesmíte se na ně nijak citově vázat). Pro dlouhodobé zisky se nevyplácí vsadit všechno na jedno utkání, ale je potřeba vést si statistiky a dělat analýzy. Mezi výhodnější patří tzv. live sázky, kdy vidíte reakci kurzů podle průběhu zápasu.

Obchodování na burze

V tomto případě se nemůžete spoléhat na pár základních rad, díky kterým obchodováním na burze zbohatnete. Buď si pořiďte kvalitní literaturu, a nebo se svěřte do rukou odborníků.

Online kasína

I tady najdete spoustu návodů, jak zaručeně vyděláte v online kasínech právě podle daného postupu. Problém je, že kasína nefungují, aby obohatila své klienty, ale sama sebe. Proto případné zisky berte jen jako jednorázový přivýdělek a nesnažte se svou výhru znásobit, i když to bude sebevíc lákavé. Přesně na tomto principu kasína vydělávají.

Vyplňování dotazníků

Společnosti si také často nechávají zpracovat průzkumy, a proto najdete hodně stránek s online průzkumy. Výdělky se pohybují v několika desítkách až stovkách korun a někdy si můžete vybrat i různé zboží. Registrovat se můžete i u zahraničních společností (budete-li schopní výzkumům porozumět), které odměnu nejčastěji vyplácí přes PayPal. U těch českých počítejte třeba s tím,že musíte zadat pravé telefonní číslo kvůli ověření vašeho profilu (nefunkční číslo vede k zablokování).

Peníze za přečtené e-maily a klikačky

Než začnete odebírat moře reklamních e-mailů a přihlásíte se do všech možných systémů, které vás odmění za počet kliknutí na dané odkazy, věnujte nějaký čas hledání informací. Jinak vám taky váš čas a práci nemusí nikdo zaplatit. Negativní recenze má třeba firma GoldMail, která mění částky výběru nebo neodpovídá na dotazy o zaslání peněz. Otázkou taky je, nakolik se vám tyto klikačky opravdu vyplatí – odměny vzhledem k času (nejde jen jedno kliknutí, ale třeba i čekání, až celá reklama proběhne) jsou velmi nízké.

0.0
Sending
Uživatelské hodnocení: 3.67 (3 hlasy)

One Response

  1. David 20.1.2019

Leave a Reply